КАТЕГОРІЇ ПОДІЙ: Вечірки - клуби | Театр, вистави | Для дітей | Кіно | Концерти | Боулінг та більярд

Реклама:

Вакансії на роботу в Польщі

Якщо важко знайти добре оплачувану роботу на батьківщині, можна спробувати свої сили за кордоном. Велика кількість чоловіків уже успішно працевлаштовані у європейських країнах, де рівень опали значно вищий, ніж у нас. Ви можете обрати, до якої крани їхати працювати. Багато українців обирають роботу в Польщі у Варшаві, Вроцлаві, Любліні та інших містах. Вакансій є чимало. Основне – ваше бажання працювати.

Які пропозиції надходять для чоловіків? Можна добре влаштуватися на роботу в Польщі зварювальником, або електриком, якщо ви маєте відповідну кваліфікацію та досвід роботи. У кадровій агенції Віза Про є вакансії і для тих, хто не має відповідної кваліфікації або тільки починає працювати після закінчення навчання. Це може бути робота в Польщі на складах, різноробочим, помічником на будівництві, вантажником. Якщо у вас є водійське посвідчення, ви можете влаштуватися водієм, далекобійником. Розмір зарплати буде залежати від того, скільки часу ви будете працювати за добу, а також від вашої продуктивності. В основному, чоловіки за місяць можуть заробити біля 2,5 тис. злотих. Вище оплачується робота кваліфікованих, дипломованих працівників, які добре володіють польською мовою.

Реклама:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Анти-спам перевірка: *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>