КАТЕГОРІЇ ПОДІЙ: Вечірки - клуби | Театр, вистави | Для дітей | Кіно | Концерти | Боулінг та більярд

Реклама:

У Рівненському облмуздрамтеатрі презентували збірку п’єс

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
a140415_001826_b

Дата і час


У Рівненському облмуздрамтеатрі презентували збірку п’єс
2014-04-10
Цілий день

Місце


Рівненський драмтеатр

Категорія


Опис події


У Рівне привезли антологію польської драматургії “Сповідь після зламу”. Про новоспечену книгу розповідали перекладачі п’єс Олександр Ірванець та Олександр Бойченко, а також редактор видавництва “Темпора” Лесь Белей. Третій перекладач Андрій Бондар у Рівне не приїхав.

На початку присутніх у залі повітав господар, директор-художній керівник Рівненського облмуздрамтеатру Володимир Петрів,. Він зазначив, що був би радий, якби на малій сцені постійно вирувало життя йшли вистави і відбувались різноманітні мистецькі заходи. Саму ж презентацію розпочав Олександр Бойченко, перекладач 4-х п’єс, вміщених у книзі. Він підкреслив дивну тенденцію: поляки дуже часто пишуть про Голокост, висвітлюючи себе, як ацію, не з найкращої сторони. При цьому драматурги нерідко використовують іронію. Також він зазначив, що деякі з перекладених творів ґрунтуються на реальних подіях. Олександр Ірванець виступив як перекладач двох п’єс, до однієї із яких йому довелося перекладати вірші, що на його думку, йому вдалось зробити досить непогано. Підскарбій “Бу-Ба-Бу” навіть дещо українізував віршовані тексти.
Після короткого представлення та огляду книжки, Олександр Бойченко разом із запрошеною з залу глядачкою Юлею прочитали частину п’єси “Пісочниця”.Глядацька зала час від часу відповідала щирим сміхом на артистичність перекладача та гумористичні моменти із самого твору.

Олександр Бойченко також прочитав свої два найновіші есеї. За словами автора, один — про Андрія Любку, інший — “майже ліричний”. Олександр Ірванець, користуючись нагодою проанонсував прем’єру довгоочікуваного фільму “Поводир” режисера Олеся Саніна та вихід своєї нової збірки вибраного під назвою “Санітарочка Рая” у видавництві “А-ба-ба-га-ла-ма-га” до Форуму видавців. Тож поет обіцяв приїхати до Рівного знову. Захід відбувся за ініціативи видавництва “Темпора” та організації “Література.РВ”.

Карта


Loading Map....
Реклама:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Анти-спам перевірка: *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>